Anasayfa Hakkımızda Kadromuz Kredi Koşulları Mevzuat Foto Galeri İletişim

 KOOPERATİF HABERLER

Kent Konseyi’ne YENİ BAŞKAN!

     Darıca Kent Konseyi’nde bugün kongre heyecanı vardı. Kent Konseyi Başkanı Vehbi Hocaoğlu’nun katılmadığı kongrede yeni başkan Kaplan Sönmezyıldız oldu.

    Darıca Kent Konseyi, Bayramoğlu Resort Otel’de genel kurulunu yaptı. Kent Konseyi’nin kurucu başkanı İş Adamı Vehbi Hocaoğlu’nun kongreye katılmaması dikkat çekerken, kongrede yeni başkan ve yeni yönetim belirlendi. Darıca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kaplan Sönmezyıldız oy birliği ile Kent Konseyi’nin yeni başkanı seçildi.

    ALBAYRAK’IN YERİNE CANDEMİR!

    Darıca Kent Konseyi’nde Genel Sekreterlik görevini yürüten ve Darıca Belediye Başkan Yardımcılığı’ndan istifa ederek Gebze Belediye Başkan Yardımcılığı’na giden Sadık Albayrak’ın yerine Darıca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Candemir, Darıca Kent Konseyi’nin yeni Genel Sekreteri oldu.

   ‘BAŞKAN ARADI, SABAHA KADAR UYUYAMADIM’

   Darıca Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Kaplan Sönmezyıldız yaptığı konuşmada; ‘Darıca’ya hizmet etmekden dolayı büyük bir memnuniyet duyacağım. Başkanımız dün akşam beni aradı ve durumu söyledi. Çok sevindim. Hatta sabaha kadar uyuyamadığımı belirtmek isterim. Herkese çok teşekkür ederim’ dedi.

   SİYASİ PARTİ VE DASİAD’DAN KİMSE YOK!

   Kongrede 9 kişilik yürütme kurulu üyeleride belirlendi. Yürütme kurulunda Darıca’nın önde gelen sivil toplum kuruluşundan Darıca Sanayici ve İş Adamları Derneği’nden ve siyasi partilerden temsilci alınmaması dikkat çekti.

    ALT MECLİSLER KURULACAK!

    Kent Konseyi'nde alt meclislerinde kurulmasına karar verildi. Buna göre; Darıca Kent Konseyi bünyesinde Gençlik Meclisi, Kadın Meclisi, Çocuk Meclisi ve Engelliler Meclisi kurulacak.

    YENİ YÜRÜTME KURULU

    Hasan Aydoğan – Kaymakamlık Temsilcisi, Metin Söylemez – Belediye Temsilcisi, Kenan Demirbaş – Muhtarlar Temsilcisi, Agah Külekçi – Esnaf ve Sanatkarlar Odası Temsilcisi, Ertuğrul Çetinkaya – Kosgeb temsilcisi, Dursun Düzgün – Kamu Kurumu temsilcisi, Kudret Sekban – Sosyal Yardımlaşma Dernekleri Temsilcisi, Kazım Olgun – Hemşeri Dernekleri Temsilcisi olarak yeni yürütme kurulunda yer aldı.

Etiketler: gebze, kocaeli, haber, darica, darica esnaf kefalet , esnaf kefalet kooperatifi, Kocaeli esnaf kefalet, darica esnaf kredi kooperatifi, darica esnaf kredi kefalet kooperatifi, kredi kooperatifi , esnaf kefalet kooperatifi.

   
Kurumsal Bilgiler

Genel Kurul Videoları

Kredi Faiz Oranları

Esnaf olma şartları

Ustalık Belgesi

Mesleki oda kuruluşu

Federasyon Adresleri

Önemli Linkler

İşyeri açarken istenilen belgeler